SZG Слушалки Маса Светилка Допирање на LED Ноќ Светлина Дома Соба Виножито Коњ Lampen Декорација Креативни Табела Светилки за Подарок
  • Ново

SZG Слушалки Маса Светилка Допирање на LED Ноќ Светлина Дома Соба Виножито Коњ Lampen Декорација Креативни Табела

DEN 551.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Слободен испорака на нарачки над CAD C$28. Моден иновативни уметничка атмосфера ноќни светлина дизајниран со голем број на 2 D графика, која нуди 3 D визуелен ефект; Уникатна светлосни ефекти и неверојатни оптички визуелна илузија дома декор светилка прави вашата соба повеќе интересно.Оваа 3 D dimmable светлина светилка може да се менува помеѓу 16 бои; можете да изберете различни режим и бојата во зависност од расположението или околината.USB БАТЕРИЈАТА и УПРАВУВАНА (БАТЕРИЈАТА НЕ се вклучени)?Креативни ноќ светлина може да се управува со USB и 3 x AA батерии, кој е многу удобен за вас да ги користите; USB кабел на оваа табела светлина, може да го приклучиш во лаптоп, десктоп, преносни моќ банка, USB адаптер за полнење.Чувствителни Далечински & Допир на Копче, можете да ги контролирате ноќ светлината од оддалечена од долги или допир се префрлат во рамките на вашата страна.