2018-19 Panini Летописи Розова Кошарка #56 Kemba Вокер Шарлот Hornets Службен НБА Трговски Картичка Од Panini Америка
  • Ново

2018-19 Panini Летописи Розова Кошарка 56 Kemba Вокер Шарлот Hornets Службен НБА Трговски Картичка Од Panini

DEN 47.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шарлот Hornets.Kemba Вокер.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 2018-19 Panini Летописи Розова Кошарка #56 Kemba Вокер Шарлот Hornets Службен НБА Трговски Картичка Од Panini Америка.