BDRPZX Телефон Стојат Виткање Дрво Заградата Екран Зголемувачот 3D Hd Видео Засилувач паметен Телефон Носителот Стојат 30cm Кафе Дрво Жито-30cm_Gold Дрво Жито (Боја : Црна Дрв?
  • Ново

BDRPZX Телефон Стојат Виткање Дрво Заградата Екран Зголемувачот 3D Hd Видео Засилувач паметен Телефон Носителот

DEN 2265.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјали : Дрво, Големина : 30cm.Компактен и лесен, лесно да се носат.Особено погоден за гледање филмови во 3 D и 3 D ефект е посилен.Одлично за видете весникот вест се види на интернет како лупа.Едно парче дизајн на производот спречува деформација и добро ги штити своите екран.Едноставни и стилски дизајн го прават овој производ вашиот добар избор на празник подароци за вашите пријатели или роднини. 100% ГАРАНЦИЈА : лупа ќе се намали резолуција.Не користите хард избрише леќа.Ако не е, ве молиме користете мека крпа за заштита на леќите.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Компатибилен брендови : General Charger : None Use : Desktop Material : Wood Magnetic : None Products вклучуваат : Засилувач *1.