NMC PMC8-U, 8Матрицата БукватаU (Пакет на 12 компјутери)
  • Ново

NMC PMC8-U, 8Матрицата БукватаU (Пакет на 12 компјутери)

DEN 1797.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цена за Пакет од 12 компјутери.Матрицата, Буквата У, 8" Паркинг Stencils Означување на вашиот објект никогаш не било полесно.Едноставно позиција матрицата а потоа со четка или со спреј во боја.Stencils се дизајнирани да се приспособат на различни рамен и криви површини.