Silikong Силикони Чаши За Години | машина за миење на Садови и Микробранова Safe | 4 Pack (Зелено/Сино)
  • Ново

Silikong Силикони Чаши За Години | машина за миење на Садови и Микробранова Safe | 4 Pack (Зелено/Сино)

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Специјално дизајнирани за првата фаза солидна хранење со почеток во 6 месеци и постари.Овие два лесни-за-држете се справува со бебето може лесно да се сфати.Идеален за почеток на вашето дете на цврста храна, негување на течности, и повеќе.Стилски, добро дизајнирани, и лесен за употреба.Машина за миење садови & Микробранова Безбедно - Супер лесно да се задржи чиста и санитарни.Нема посебно внимание е потребно.Овие умно дизајнирани да издржат многу широк температура се движат од замрзнување 40 под нулата да жешка 425 степени.Дебела и не-breakable уште лесен.Се користи без да се грижите за забава хранење пати месец по месец.Супер Лесен - За вашиот зафатен живот.Може да се стави овие во фрижидер или замрзнувач.Потоа се загрее во микровална печка.Поставена во машина за миење садови, по употреба.Направи на безбеден BPA Free силикони, материјал на избор за професионални садови.Овие се безбедна храна за бебиња и мали деца.Дизајниран за Успех Од посебни крива на купот на стисок на дното, оваа чаша е професионално дизајнирана од Педијатриски специјалисти да им даде на бебето пријатно искуство со лесно за пиење и помалку spills.Изберете од омилените бои за двете момчиња и девојчиња, вклучувајќи Сина, Сива, Розова, и Зелена.Овие брзо ќе стане вашиот дете е омилени.Одличен Подарок Идеја - Совршени за бебе туш, бебето, или подарок од баба или дедо.Многу луѓе се порибување со неколку групи целосно облека нивната кујна.Добиете твое додека имаме сите бои во бројните снабдување.Тие се продаваат брзо, откако се препорачува од страна на детскиот развој експерти.Специјално дизајнирани за првата фаза солидна хранење со почеток во 6 месеци и постари.Овие два лесни-за-држете се справува со бебето може лесно да се сфати.Идеален за почеток на вашето дете на цврста храна, негување на течности, и повеќе.Стилски, добро дизајнирани, и лесен за употреба.Од посебен крива на купот на стисок на дното, оваа чаша е професионално дизајнирана од Педијатриски специјалисти да им даде на бебето пријатно искуство со лесно за пиење и помалку spills.