BTYAY Бања Полици Ѕид Алуминиум Складирање Полица Кошница Туш Организатор Агол Кујна Полици Црна
  • Ново

BTYAY Бања Полици Ѕид Алуминиум Складирање Полица Кошница Туш Организатор Агол Кујна Полици Црна

DEN 3385.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мулти-функција : Можете да го поставите вашиот телефон, паричник и цигари други предмети и мали предмети.Материјал : алуминиум, обезбедување на издржливост и стабилност и широк Тоа е многу лесно за инсталација ,сите хардвер и насока е вклучена.Модерен изглед : Направи вашата бања поубаво Со брз и лесен за да го инсталирате на ѕид одредување уредно сокриени зад фитинг го дополнување на останатиот дел од опсегот.Лесно за инсталација : нема driling.Големина:27*12.5*7.5 cm.Име на производ : Бања Shelf Material : Space aluminum Colour : black Installation : нема Drilling Weight : 335g Applicable простор : кујна, bathroom Materiale : antiruggine во alluminiowall-монтирани полица со екстра куки за да се спаси подот простор - Лесен за Инсталирање и Чисти-Оваа премија решетката е направен од тешки-должност за алуминиум, која нема да добиете rusty од прскање вода или топлина од туш пареа-Може да се користи за чување на шампон,чистење потрошен материјал и други предмети - Совршени за бања, спална соба, кујна, и повеќе.