WSZJJ Dustproof Складирање Кабинет Виткање Модерна Оксфорд Ткаенина Гардероба Плакарот Спалната соба Мебел (Боја : Б)
  • Ново

WSZJJ Dustproof Складирање Кабинет Виткање Модерна Оксфорд Ткаенина Гардероба Плакарот Спалната соба Мебел (Боја

DEN 11064.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 129 * 44 * 167 CM.Број На Модел : Крпа Гардероба.Изглед : Модерна.ЕКО & КВАЛИТЕТ NONWOVEN ТКАЕНИНИ : Направен со рециклираат не-плетени ткаенини, која е мека, дише и не-иритирачки, пријателски за животната средина и корисници.Материјал : Other Installation Метод : Assembly Style : Минималистички Modern Occasions : соби, спални соби, детски соби, schools Wardrobe плакар и мебел : апарати за домаќинство furniture Wardrobe плакарот : голем плакарот closet Contains само гардероба, не decorations It е добра за складирање помошник за вашиот целото семејство, додадете забава и функционалност на вашиот коцка организатор!.