Стоматолошки Еластична Ортодонтски Ligature V Врски Бендови Кит/2 Кеси Избрани Боја /2000 Компјутери Set ORTHOM САД
  • Ново

Стоматолошки Еластична Ортодонтски Ligature V Врски Бендови Кит/2 Кеси Избрани Боја /2000 Компјутери Set ORTHOM

DEN 1696.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ORTHOM Оригиналот.Висок Квалитет.Пакет Вклучува 2000 Врски (1000 секоја кеса).Избрани Бои.Референца : ЕЛ-V37 (x2).Оваа ligature врски се направени со солза отпорни дизајн, тие имаат одлична цврстина и еластичност.