Преносни Фото Студио, Crossbar Фотографија Позадина Рамка Заградата Зелен Екран Внесување Крпа Децата Облека Снимање Реквизити Опрема YYFANG ( Боја : Злато , Големина : 1.6x4m
  • Ново

Преносни Фото Студио, Crossbar Фотографија Позадина Рамка Заградата Зелен Екран Внесување Крпа Децата Облека

DEN 407.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

▶Стабилна поддршка : алуминиумски легури структура, трајни, слободни експанзија и контракција во ширина и висина, триаголен поддршка за да се спречи назад. ▶Лесно да се инсталира : комплет може да се повече и прилагоди, и тоа може да се состави од страна на едно лице во само неколку минути, што е погодно за чување и лесно да се носат. ▶Алуминиум материјал : позадина рамка е направен од висок квалитет на алуминиум, која е цврст и стабилен, влага-доказ, анти-судир, анти-нула, анти-валкани, цврсти и издржливи. ▶Мултифункционален : може да се користи за свадби, производ фотографија, видео продукција, во живо, да се задоволат потребите на фотографи и аматери од сите нивоа. ▶Применливи места : Погоден за повеќето фотографија, како што се преземање на портрет фотографии, или обезбедување на комплетна позадина за различните ставови на седење, стоење или дури и да лежи модели. ▶Производ параметри : Име на Производ : Магијата Нога Позадина Frame Background рамка материјал : алуминиум alloy Background крпа материјал : помеша cotton The боја на позадина рамка : black Number на заградата делови : 3 sections Crossbar дел број : 4 sections Extension висина : 200cm Shorten висина : 70cm Stretching ширина : 300cm Reduced ширина : 150cm Weight : 5000g Background големината на рамката : (должина x височина) 2x3m The големина на позадината одбор : (должина x височина) 1.6x2m, 1.6x4m The боја на позадина платно : црна, сина, зелена, сива, бела▶Пакетот вклучува : Кат штанд x2 Crossbar x4 Background клип x2 Thick Оксфорд торба x1 Thick не-плетени позадина крпа x1▶По-продажбата на услугата : задоволството на Клиентите е нашата единствена цел, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори на вашата e-mail во рок од 24 часа.