KLHHG Бања Полица Трајни Алуминиум 2 Слоја Туш Полица Кујна Складирање Кошница Агол Полици Туш Caddy
  • Ново

KLHHG Бања Полица Трајни Алуминиум 2 Слоја Туш Полица Кујна Складирање Кошница Агол Полици Туш Caddy

DEN 3413.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : space алуминиум (водоотпорен,нема рѓа,дебели,носат-отпорни,отпорни на корозија).Карактеристики : зголемена парапет,двојно кука,голем капацитет за складирање,имајќи тежина 35kg,шупливи на мозоци,анти-отпечаток.Инсталација метод : за дупчење инсталација.Големина(должина x радиус x височина) : 300x220x300mm.Погоден за : купатило,кујна,хотел,тоалет,балкон,клуб.Име : Бања shelf Material : Space Aluminum Colour : Black Quantity : 1 Tier : 2 tiers Weight(прибл.) : 1.2 kg/piece Bearing капацитет (прибл.) : 35 kg Maintenance метод : Исплакнете ја површината редовно со вода и исушете со мека cloth Try да се избегне контакт со кисели средства за чистење или абразивни cleaners Provides доволно простор за складирање секојдневно производи што ви е потребно во бањата или кујната.