ZLSP Diatomaceous Земјата Бања Мат, Круша Цвет Бања Мат Nonslip Абсорбента Бања Мат - Брзо Сушење Тешко Бања Кат Туш Душеци, 3960cm
  • Ново

ZLSP Diatomaceous Земјата Бања Мат, Круша Цвет Бања Мат Nonslip Абсорбента Бања Мат - Брзо Сушење Тешко Бања

DEN 421.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔ На сите природни својства на нашата Бања Мат е, тоа го прави тешко за бактерии или мувла да се акумулира на тоа.Да го направите вистинскиот избор за вашето семејство и никогаш нема да се вратам. ✔ Својот елегантен уште питу дизајн ќе комплимент било стил на почетниот décor.Текстурата на тастатурата на вашиот свежо изми нозете ќе се чувствувате органски и смирувачки. ✔ Ако постои дамка, едноставно да го избришете ја надолу со влажен сунѓер/крпа.За подлабоко дамка, користете 400 чакал и песок хартија лесно песок далеку дамки за да ја обновите својата функционалност и изглед. ✔ Нашата бања душеци се направени од 100% природни дијатомит, која без никакви штетни хемиски супстанции.Ви обезбеди нов зелен кои живеат со своите супер апсорпција на влага, брзо авто-сушење, deodorant, против пролизгување, мора да се за вашиот тоалет. ✔ Ќе биде отскочна на кул чеша како површината.Тоа ќе биде еден фасцинантен искуство да се чувствуваат вода се вовлечени право исклучите вашите нозе.Заврши refeshing искуство на туширање/капење со користење вашата Бања Душеци.Нов Тип на Bathmat Diatomite бања мат е солидна правоаголна плоча, малку како тврд гипс картон, не крпа, гума, или на тепих мат.Тоа е нов тренд во модата на модерен, стилски и зелена начин на живеење.Тоа ја олеснува товарот на рутина за перење и чистење за сува крпа или гума bathmats.Компактен и тешко бања мат е направен за секојдневните потреби.Материјал : Diatomaceous Земјата & растителни fibre Package се вклучени : 1* бања mat Natural Diatomaceous Earth Diatomite е еден вид на природни силикатно карпеста почва акумулирано во текот на милениуми во свежа вода езера, со неутрална PH вредност, безбедно, лесна и мека текстура.Таа има силна способност на апсорпција чудна миризба и влага, поради неговата porous својства.Ултра Вода Absorbency Made на Diatomaceous Земјата, тоа содржи милиони микро порите, дозволувајќи им на мат веднаш да апсорбираат вода ги исклучите вашите нозе.Кога нозете напушти мат, влажни стапалки ќе исчезне во рок од неколку минути.Против Пролизгување и Safe Bath душеци користете природни реактивен боење,не додадете штетни состојки .Бебешка кожа може да се контактира директно.Pls забелешка : Оваа бања мат е тешко и елегантни , тоа не е мека и меки.