Dewhel 1 компјутер 3-Pin СП-13 CF13 EP34 Електронски Flasher Реле Поправи w/Брзо Прилагодливи Функција за LED Пак Сигнал Светилки Реши Брзо Брзо Флеш Прашање
  • Ново

Dewhel 1 компјутер 3-Pin СП-13 CF13 EP34 Електронски Flasher Реле Поправи w/Брзо Прилагодливи Функција за LED

DEN 192.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 pin CF13 Л-02 EP34 DC 12 V LED Flasher Реле.Погоден за Возврат Сигнал, Blinker Светлина.Номиналниот Напон : 12 V Оперативен Напон : 11 V..15 V.Пак knob да се прилагоди трепка брзо.Терминали Број : 3 Терминали;Димензии : 30 х 30 x 30мм/1.2" x 1.2" x 1.2" (L*W*H).Пакет : 1x CF13 3-Pin LED прилагодливи flasher реле.LED flasher не може да ги замени сите flasher реле.Пред да нарачате, ве молиме бидете сигурни дека 3-pin конфигурација е иста како и на вашето возило.Обично може да се најде на вашиот flasher pin надвор печатени правото на вашиот flasher.Неуспехот да се провери на оваа и инсталација во некомпатибилна возило може удар вашиот осигурач, уништи flasher и празнина на flasher гаранција.