AMBF WE100M4TX8-15 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, Конзервирани Челик Јадрото, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Кап
  • Ново

AMBF WE100M4TX8-15 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен

DEN 8004.48

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.