Жените Губење на Тежината Слабеење Тренингот Одговараат на Половината Тренер Панталони Тело Shaper Фитнес, Јога Панталони,Сауна Пот Панталони,Висока Половината Вежб
  • Ново

Жените Губење на Тежината Слабеење Тренингот Одговараат на Половината Тренер Панталони Тело Shaper Фитнес, Јога

DEN 415.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа Жените Сауна Панталони Се Изработени Од Најновите Полимер Ткаенина,Која Може да се Соберат Топлина Брзо И Промовирање на Потење,во Комбинација Со Секојдневно Вежбање И Здрава Исхрана,Можете Да се Осигура Дека Вие Согорувате Повеќе Калории И Телесната Тежина,а со тоа Брзо Постигнување на Губење на Тежината goals Lose Тежина На Жените Capris Во Сауна Користат Премиум Полимерни Материјали За Подобрување На Топлина Прибирање на Брзина И да се Стимулира Потењето.*Мала Тежина,Преносни,Лесен За Чистење,ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА.*Во споредба со Neoprene Ткаенина,Тоа е Полесен,Суши Побрзо,Не е Лесно Да се Солза,Издржливи.3 Пати Луди Пот*Најновите Полимерни Мембрани,Пот Е Три Пати Колку Што Neoprene.Полиуретан,Spandex.*Добра Еластичност,Може Да Направи Да Се Движат Слободно,Ќе Не Ограничи Да Се Прави Секоја Вежба.Прилагодливост : Во Прилог На Мошне Еластичен Материјал,Таму си 3 Реда На U-облик Куки Заедно Половината За Стегање на Вредноста.Топлина апсењето : Ние Користете Напредно Ткаенина Составот На Spandex И Полиуретан.*Добро Дише Воздух,Да Бидете Свежи И Суви За Време На Вежбање,За Подобрување На Ефективноста На Вежбањето.Во комбинација Со Балансирана И Здрава Исхрана И Строга Вежбање,Ќе Има Забележлива Разлика На Вашето Тело По Неколку Недели.По Подолг период на Употреба,Овие Средината на пораст Панталони Ќе се Намалат Половината Големина,Мазна Твоите Бедра,И Обликот на Вашиот Задник.Тоа Ќе Се Обучуваат Да Не Се Релаксираат Вашиот Стомак, Додека Го Носи.Стави На Пот Сауна Обликувањето Хулахопки И Да Уживаат Во Искуството На Сауна. *Ние Го Препорачуваме Миење На Рацете Сите Пот Предмети,Виси Нив Да Се Исуши И Спречување На Нив Од Сончева Светлина.Тоа Ќе Навивам Вашиот Стомак Во Форма Вашата Половината И Арм,И Ги Истакнуваат Вашите Облини.