USB C до HDMI Адаптер, 4K 60Hz USBC Машки да HDMI Женски Конвертор,(Thunderbolt 3 Компатибилен) за MacBook 2017 2018 2020,Mac Воздух iPad,Microsoft Surface Book Pro 7,Dell XPS 15/13
  • Ново

USB C до HDMI Адаптер, 4K 60Hz USBC Машки да HDMI Женски Конвертор,(Thunderbolt 3 Компатибилен) за MacBook

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

(Уни-насока : од USB C до HDMI само) Излез видео ОД USB-C порта или Thunderbolt порта 3 НА надворешен дисплеј. (Поддржува hi-res 4 K видео) Испорача крајниот гледање искуство со висока резолуција за поддршка на до 4 K на 60 Hz додека обезбедување на високо-перформанси конективност. (Супериорен градба) Изградена со двојно-плетенка надворешноста и алуминиумски легури школка за да го издржат секојдневно се наведнува, пресврти, и ја повлекува. (Сигурен перформанси) Добро-изградена со високо-квалитет бакар диригент и тројно плетенка екранировка за да се минимизира сигнал пречки.Ве молиме имајте во предвид дека овој производ доаѓа со грижете се-бесплатно 12-месеци гаранција.Имаме ви се покриени!.Ве молиме да се лоцира USB-C (Thunderbolt 3) порта на вашиот уред кој го поддржува видео излез. (Не bi-directional) овој адаптер поддржува само видео сигнал на пренос од USB-C (Thunderbolt 3) за HDMI.USB-C до HDMI Адаптер * 1. Од USB-C до HDMI само.Поддржува Hi-res 4 K Видео.Двоен-плетенка надворешноста.Елегантни алуминиум-легура заврши.Три-заштитен слој.