24station [F] Не се Лизга Јога Крпа Пот Абсорбента Јога Мат Крпа Јога Ќебе
  • Ново

24station [F] Не се Лизга Јога Крпа Пот Абсорбента Јога Мат Крпа Јога Ќебе

DEN 1087.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Микрофибер.Димензија : 183x63cm/ 72x24.8inch.Јога крпа е направен од микрофибер, што е супер пот абсорбента.Тоа е не се лизга, мека и дише.Лесен и лесно пакување ви помогне да заштедите на простор.Идеален за Жешка Јога, Bikram Јога, и Моќ Јога и Пилатес.Бродови од Хонг Конг.Јога крпа е направен од микрофибер, што е супер пот абсорбента.Тоа е не се лизга, мека и дише.Лесен и лесно пакување ви помогне да заштедите на простор.Идеален за Жешка Јога, Bikram Јога, и Моќ Јога и Пилатес.