убава Мачка Перница Свитлива Двоен Слој Мачка Отпадоци Мат Трајни Не се Лизга Куче Душек Заштита на Подот И Тепихот Лесно Чистење Милениче Кревет Мат За Мачиња сив?
  • Ново

убава Мачка Перница Свитлива Двоен Слој Мачка Отпадоци Мат Трајни Не се Лизга Куче Душек Заштита на Подот И

DEN 345.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мачката мат е направен од напредни ЕВА материјал, апсолутно водоотпорен и абење отпор,безбедни за мачки.Мачката отпадоци мат работи одлично со поклопец кошница кутија, метални отпадоци кутија, мачка кутија, голема мачка отпадоци кутии.Мачката отпадоци и одбиваат ќе падне во саќе пора, која го спречува мачката далеку од ѓубре и отпадоци.Лесен за чистење : Тоа само трае неколку минути да се исчисти.Само подигнување на мат и сите ѓубре паѓа преку, а потоа депонија назад во ѓубре кутија.Оваа Мачка Отпадоци Филтер Мат со саќе горниот слој и водоотпорен база слој.голема дупка големина е доволно голем за повеќето видови на мачка ѓубре.Количка за дизајн, лесен за чување, освен [email protected] : @Color : сива,[email protected] : 300g/400g/550g/[email protected] : ЕВА , PHTHALATE [email protected] : 40*55cm/45*65cm/55*75см/ 65*75см@ @Пакет Include : @Cat Отпадоци Мат X [email protected] : @When примањето на производот, и го стави некои тешки работи e.g отпадоци кутија на мат, тоа ќе го преструктурираат и да стане рамен повторно во рок од 24 часа.