Сет од 8, Невестата Племе Компактен Огледала Поставува со Кутија Акварел Флорални Патување Џеб Огледала Деверуша Bachelorette Подароци
  • Ново

Сет од 8, Невестата Племе Компактен Огледала Поставува со Кутија Акварел Флорални Патување Џеб Огледала Деверуша

DEN 839.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие лесно да се носат метал компактен огледала се совршено да се вклопи во purses/шминка кеси во движење.Печатени со "Невеста" или "Невестата Племе" на акварел флорални потекло, или може да се прилагодите со свој лого или слика.Тие ќе бидат најдобри уникатни подароци и memento за неа во било прилики.Овој пакет вклучува 8 компактен огледала и 8 хартија подарок кутии.Еден компактен печатени со "Невеста" и седум компактен печатени со "Невеста Племе".Овој преклопен компактен е 7cm (2.75") во дијаметар.Таа има две огледала внатре.Еден е редовен силата на вистинската приказ, и од друга, е 2x зголемена огледало.Изработени од метални легури и рамка боја е Розово Злато.Здрав и уште светлина пондерираните да се носат.Совршен уникатни подароци за неа во такви прилики, како свадба, bachelorette партија, деверуша предлог, булчински туш и повеќе.Ако сакате да ја користите вашата сопствена слика/logo или ако сакате други дизајни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги изберете.