Sesiomworld Непрекинат Огледало Специјални Огледало Фризер Овална Форма 1 Единица 700 g
  • Ново

Sesiomworld Непрекинат Огледало Специјални Огледало Фризер Овална Форма 1 Единица 700 g

DEN 850.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производителот гаранција може да не се применува.Развиени со "супер" материјали отпорни на капки, шокови, итн.; посебно за фризери; покрај тоа, тие се многу лесни и се управува.Практичен, функционален, издржливи.Мерења : 360 x 280 mm.Практичен, функционален, издржливи.Развиени со "супер" материјали отпорни на капки, шокови, итн..Во тоа, тие се многу лесни и се управува.Големина : 360mm.x 280mm.