JYDQM Тоалетна Хартија Носителот со Телефонот Полица, Бања Прибор Ткиво се Тркалаат Диспензерот за Складирање Ѕид Монтирани, Брусен Злато
  • Ново

JYDQM Тоалетна Хартија Носителот со Телефонот Полица, Бања Прибор Ткиво се Тркалаат Диспензерот за Складирање

DEN 9533.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сите метални : Изградени од страна на античкиот месинг, обезбедување на квалитет и долговечност.Бранеа месинг заврши, лесен за чистење и заштита од корозија и ' рѓа.Лесен за употреба : Тоа го носи тоалетна хартија и вашиот мобилен телефон, сапун, и многу други мали предмети, го прави многу лесен.Убавина : Модерен изглед, сокриени завртки дизајн.Идеален за употреба во спални соби, бањи, и плакари.Точка Име : Тоалетна Хартија Holder Material : целосна brass Weight : за 542g around Size : 19* 9 * 7 cm Style : дупчење installation Color Класификација : Brass Suitable за : купатило,кујна,хотел,ресторан,,office Note : 1.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ако имате било какви други барања, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.