Крпа Бања Пешкир Чист Памук Лицето Измијте Домаќинство Возрасни Мажи и Жени Мека Памучна Абсорбента Лицето Крпа (Боја : А, Големина : 72 * 34cm)
  • Ново

Крпа Бања Пешкир Чист Памук Лицето Измијте Домаќинство Возрасни Мажи и Жени Мека Памучна Абсорбента Лицето Крпа

DEN 11101.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тери е парична казна, меки и меки, ја зајакнува крпа да апсорбираат вода брзо.Се дебели и меки циклуси, свежо и уредно спакувани рабови. 4 пакети, лесно да се промени и се мијат.Материјал : чист памук.Спецификација : Крпа : 72*34cm,88g.Тери е парична казна, меки и меки, ја зајакнува крпа да апсорбираат вода quickly Plump и меки циклуси, свежо и уредно спакувани edges4 пакети, лесно да се промени и wash Material : чиста cotton Specification : Крпа : 72*34cm,88g Package вклучува : 4*towels1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се до крај product Package вклучува : 1*бања пешкир.

Towel:
72*34cm,88g