туш полици нерѓосувачки челик бања полица агол туш стојат Без Дупчење лепило рѓа-доказ и водоотпорен за тоалет и кујна-A_3 Пакет
  • Ново

туш полици нерѓосувачки челик бања полица агол туш стојат Без Дупчење лепило рѓа-доказ и водоотпорен за тоалет

DEN 876.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бања агол полица : не ' рѓосувачки челик.Дизајнот е едноставен, високо-квалитетни, трајни, и лесно може да се стави во постојните мебел; на сите-алуминиумски дизајн може да се спротивстави на гребење, корозија и ' рѓа во секојдневна употреба.Две инсталација методи : лепак и завртки.Погоден за било каква мазна површина, но не се држат туш полица да насликаните ѕидови и позадина.Исцедете дупка дизајн : Постојат дренажа дупки на туш полица, санитарниот дупки и циркулацијата на воздух, да се исуши на зачувани објекти.Без вода останува.Влага-доказ.Добра стабилност : мазна работ на туш полица може да се спречи гребнатини, а повисоките рамка може да се спречи паѓање.Широко се користи : модерна туш багажник со 2 куки за бесење туш топки и други објекти, многу погодна за бањи и кујни.функција : Високо-квалитетни производи се направени од не ' рѓосувачки челик, многу издржливи, и одржување на квалитетот и убавината.Самолепливи туш кошница со кука, без дупчење, лесно да го инсталирате, нема рѓа, трајни!Тоа не остава траги на ѕид, не на штета на ѕидот, и е лесен за користење.Погоден за различни видови на мазни ѕидови-керамички плочки, стакло, матирано стакло, мазна дрво, мермер.водоотпорен.Лесно да се инсталира и може да се користи на мазни и нерамни површини.Лесно да се расклопување и повторно да го вклучите.Еден агол бања полица големина : 28x21x4.5cm; Б квадратни туш големина : 30x12.5x4.8cm Material : Нерѓосувачки steel Scope на примена : тоалет/бања/кујна/балкон/бања/living room Installation метод : две инсталација методи без удирање/punching Punch-бесплатна инсталација чекори : 1. Ги исклучите пепел и влага на wall2. Се шири ноктите за слободни лепилото рамномерно од надвор празно space3. Притиснете тешко за 3-5 минути за да се направи цемент рамномерно stressed4. Прикачите помошни налепници за да се спречи uncured лепак од паѓање off5. Нека стојат за 48 hours6. Инсталацијата е completenote : 1. Ве молиме бидете сигурни дека ѕид е сув, мазна, чиста и слободна на големи удари (не се погодни за груба плочки).2. Украси не се вклучени во обемот на снабдување.