Newtall ST-3.0 Модел Nipper, Еден Нож Nipper за Пластична Модел со Остар Тенок Нож и Ножот Случај Пластични Модел Алатки, Sprue Машина за Gundam Зградата Поправка и Одредување на
  • Ново

Newtall ST-3.0 Модел Nipper, Еден Нож Nipper за Пластична Модел со Остар Тенок Нож и Ножот Случај Пластични

DEN 1103.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВИСОКО-КВАЛИТЕТЕН ЧЕЛИК - Прецизност еден нож nipper алатка за полнење nipper е направен од chigh-квалитетни високо-јаглерод легура stee,различни со други модел nipper,ST-модел nipper е еден остро дизајн,врвот на работ е само 0.01 инчен за постигнување на извонредност.носи извонредна сечење се чувствуваат.ГОЛЕМИНА на - СВ-3.0 Еден Нож Nipper Димензии : Околу 5 "x 3" x 0.8" ,Чисто и лесно да се отсечени модел комплет делови од дрвја.За одржување, туркање, свиткување мала игла делови и одржување на мали сечење хартија датотека тешко со помош на пинцета.ST-ЕДЕН Нож Nipper 3.0 - Прецизност Модел Комплет еден нож nippers со пролет - се Намали вашите изгради време на половина 58-64 HRC Ножеви, кои се со Висока Фреквенција бран третирани обезбеди Висок квалитет на Јаглероден челик обезбеди Директно мазна прекини без кинење.УДОБНО И да НЕ се ЛИЗГА - Секој модел зема одредена сума на време да се соберат.Намалување на вашиот изгради време со прецизност и чиста енергија.пролетта еластичност е умерен, што го прави shearing работа полесно и работната енергија.Во исто време, лимит latch да може ефективно да се избегне прекумерна сила и оштетување на вилиците.Двојно обложени plier рачки за издржливост и не се лизга на зафат.ДОБАР ПОМОШНИК - Newtall еден нож nipper модел алатка е одлична алатка за модел хобисти кои се фокусираат на градење на моделирање колекции.Тоа е одличен помошник за режим ентузијасти од целиот свет, но тоа е само применливи за пластични модели помала од 3мм.Тоа не е недостатоци,тоа е крајната.Оваа nipper карактеристики супериорна острина и чисти сечење за сечење на пластични делови на модел колекции!.Тие се опремени со затка за спречување на вишокот на отворање, перфектна заштита на сечење на работ на сечење nipper.Newtall еден нож nipper модел алатка е одлична алатка за модел хобисти кои се фокусираат на градење на моделирање колекции.