Rcsinway Ruannuo Angora мачка мат милениче мат мачка Отпадоци душеци Перница Симпатична мачка Главата Angora Килим,Погоден за Мачки, Кучиња и Мали Животни (Боја : Розова боја, Гол
  • Ново

Rcsinway Ruannuo Angora мачка мат милениче мат мачка Отпадоци душеци Перница Симпатична мачка Главата Angora

DEN 1759.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прекрасен изглед, поволни природни бои ќе додадете секоја соба во вашиот дом, како што се убави милениче мебел, не куче кревет.Миленичиња софа кревет обезбедува удобен релаксирачки простор за вашиот кадифен бебе, исто како и во една соба, кутија или дури и еден автомобил.Тоа е многу погоден за мали и средни кучиња или повеќе мачки за да имаат свој "софа кревет".Го земам и софа , Стол или мебел.Машина перат, апсолутно бесплатно на непријатни спојници, површината е наредени со супер кадифен вештачка волна, и перница е обвиен во easy-care велур.И двете се меки ткаенини, нема домашно милениче може да се спротивстави на виткање, вашето куче може да заспие целосно безбедно.Категорија : Пет Waterloo.Ruannuo angora мачка мат милениче мат мачка отпадоци душеци перница.Симпатична мачка главата душеци, материјал, еден вид Ruannuo Color : розова, крем бела, сива, нане green Specifications : Мал : 46 * 43 CM, медиум : 54 * 47 CM, L : 61 * 56 CMWeight : 120 g мали, средни, 140 g, 180 g Кралицата.