4 x 6 Метал Слика Рамка - Рајт Државниот индијана џонс: крадците
  • Ново

4 x 6 Метал Слика Рамка - Рајт Државниот индијана џонс: крадците

DEN 478.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Метална рамка.Рамката ќе се вклопи 4" x 6" фото и е 8" x 6" во вкупната големина.Фото и може да се прикажува на екранот во Хоризонтален (хоризонтална) или портрет (вертикална).Совршен за прикажување на слики во вашиот дом, канцеларија, училиште, работа, биро, или tabletop.На брусен метал е отпорен на гребење и ќе го задржи вашето рамка во спектакуларен форма за годините што доаѓаат.Ласерски Гравирани во НАС.Оваа брусен метал фото рамка ќе седат удобно и елегантно на било која канцеларија, дома, на работа, tabletop или соба екранот парче.Рамката ќе се вклопи 4"x6" слика и е 8"x6" во вкупната големина.Лесно да го вметнете вашиот посебни слики и фотографии со pop-off рамка поддршка!.