Сојузничките Месинг CC-1-16-TB-GAL Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Галерија Крпа Бар Стаклена Полица, Полиран Хром
  • Ново

Сојузничките Месинг CC-1-16-TB-GAL Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Галерија Крпа Бар Стаклена Полица, Полиран

DEN 7560.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Кристал акценти додадете елегантен допир.Интегрирани крпа прави голема употреба на вашиот простор.Стакло димензија 16-во x 5-во.Предвидено со ограничено траење.