STAUFF MN-LL100B60B Директни Осветленост за STAUFF-LL100B60B, од не ' Рѓосувачки Челик
  • Ново

STAUFF MN-LL100B60B Директни Осветленост за STAUFF-LL100B60B, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 4440.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа е високиот квалитет на производот.Овој објект е производителот е милениум-филтри.Произведени во сад.Карактеристики : номинална Должина : 8.0", 60-micron, 304 SS нерѓосувачки челик жица mesh медиуми, Buna заптивки.Овој производ е произведен во Обединета држава.