LEFUYAN Мини Преносни Електрични Жилети за Мажите, Преносни Полнење Електрични Хлапак, Cordless High-speed Хлапак со Подвижна Машина Главата, Најдобар подарок за Денот на Татк?
  • Ново

LEFUYAN Мини Преносни Електрични Жилети за Мажите, Преносни Полнење Електрични Хлапак, Cordless High-speed Хлапак

DEN 334.08

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

5mm1 x Батерија преносни shaver1 x полнење преку USB кабел.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : дома, на службено патување, или за привремена употреба, ви овозможува да ја исчистите вашата брада во секое време, насекаде.Кармин големина, лесен и пренослив, Тип-C интерфејс, интегрирана машина главата, безбедноста и несреќа preventions, 6500 rpm2.Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Please овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : 1.Вграден-на полнење на батеријата со батерија капацитет од 250 m Ah.Вграден-на полнење на батеријата со батерија капацитет од 250 m Ahs.ЛЕСНО ДА се ОТСТРАНИ МАШИНА ГЛАВА : интегриран дизајн на машина главата и машина нето избегнува случајна повреда од страна на машина главата кога демонтирање или чистење на машина главата.Тоа може да се користи за повеќе од еден месец кога целосно наполнета (според еднаш на секои три дена, на секои три минути).ЛЕСНО ДА се ОТСТРАНИ МАШИНА ГЛАВА : интегриран дизајн на машина главата и машина нето избегнува случајна повреда од страна на машина главата кога демонтирање или чистење на машина главата.Капацитетот на батеријата : 250m Ahs3.Тоа може да се расклопуваат и инсталиран со мало пресврт, и тоа е повеќе сигурен за чистење или замена на машина главата.На жилет дека може да се стави во џеб, избричат лесно, се ослободи од оковите на сцена и се реализира слободата на бричење.Производ нето тежина : 48g4.Тоа може да се користи за повеќе од еден месец кога целосно наполнета (според еднаш на секои три дена, на секои три минути)4.