YCRCTC Отпор Бендови, 3-Парче Сет Фитнес Гума Бендови Проширувач Еластична Бенд за Фитнес Еластична Бендови Отпор Опрема за Вежбање (Боја : Мулти)
  • Ново

YCRCTC Отпор Бендови, 3-Парче Сет Фитнес Гума Бендови Проширувач Еластична Бенд за Фитнес Еластична Бендови

DEN 945.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оддел Име : Унисекс.Функција : Сеопфатна Фитнес Вежби.Примена : Повлечете Јаже.Материјал : полиестер + латекс свила.Име на производ : клеча отпор појас.Случаен испрати со логото или без logo Product име : клеча отпор belt Material : полиестер + латекс silk Advantage : длабоко клеча отпор зема повлече сила голема, се враќа флексибилност е добро, длабоко клеча е најдобра акција што ја зголемува нога министерството сила, се уште може да се промовира системски сила многу добро, прва селекција која се развива нога министерството мускулите, промовирање системски мускулен раст, подобрување на срцева функција.Клеча надолу за да го зајакне вашето срце.Пракса squats редовно да се прават срцето посилно.Големина : Езеро сино : 76*8cm 30~40 LBSpink : 76*8cm 50-60 LBSpurple : 76*8cm 70-80 LBSPackage вклучуваат:3*клеча отпор појас 1*Mesh торба (стил случаен избор)1*инструкции книга.