THANN АРОМАТИЧНИ ДРВО ЕТЕРИЧНИ МАСЛА 10 THANN ОРИЕНТАЛНИ СУШТИНАТА АРОМАТЕРАПИЈАТА ШАМПОН DETOXIFYING НОВО!! WATSONS ПОСТАВИТЕ A83 DHL EXPRESS [ДОБИЕТЕ БЕСПЛАТНО ДОМАТИ ЛИЦЕТО МАСКА]
  • Ново

THANN АРОМАТИЧНИ ДРВО ЕТЕРИЧНИ МАСЛА 10 THANN ОРИЕНТАЛНИ СУШТИНАТА АРОМАТЕРАПИЈАТА ШАМПОН DETOXIFYING НОВО!!

DEN 2204.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❃ Оваа група се вклучени со : Thann Ориентални Суштината Ароматерапијата Шампон Detoxifying Формула со Органско Маслиново Масло, Органски Argan Масло и Coix Екстракт од 250 ml. ❃ Thann Ароматични Дрво Етерични масла 10 ml. ❃ 100% чисто етерично масло мешавина од портокал, tangerine, и оревче етерично масло. ❃ Без вештачки мирис или боја. ❃ Нашиот потпис цитрус и вуди арома мешавина ја зголемува енергијата. 100% чисто етерично масло мешавина од портокал, tangerine, и оревче етерично масло.Без вештачки мирис или боја.Нашиот потпис цитрус и вуди арома мешавина ја зголемува енергијата.Uplifts ум, и неверојатно релаксирачка.*Етерично Масло Diffuser е вклучена*.Големина : 10 ml.Темелно чистење и зајакнување на вашата коса со нашите Detoxifying Шампон.За хранети и здрава коса со придобивките од органски маслиново масло и органски argan масло.Витамин Е богата со органски argan масло, vitalizes коса и длабоко moisturizes на вашата коса и скалп.Органски маслиново масло, kaffir вар етерично масло, и lemongrass етерично масло негуваме и објаснувањето на вашата коса за да биде исчистен и здрава коса.Насока : За чистење на косата, користете тоа со Ориентални Суштината Ароматерапијата средството за смекнување на косата.Нема Вештачка Боја Без Вештачки Мирис Paraben Слободни Минерални Масла Слободни Dermatologically Тестирани.Големина : 250 ml /Кутија.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).