EVTSCAN Милениче Патна Торба, Мултифункционални Милениче Патна Торба Голем Капацитет Пренослива Торба за Чување на Организаторот за Полнење за Куче, Мачка
  • Ново

EVTSCAN Милениче Патна Торба, Мултифункционални Милениче Патна Торба Голем Капацитет Пренослива Торба за Чување

DEN 1780.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водоотпорен оксфорд ткаенина надворешниот материјал, ПВЦ поддршка и истекување доказ обвивка, издржливи и отпорни на абење.Ова куче патна торба доаѓа со две храна контејнер торби да го задржи вашето домашно милениче се задржи влагата и храна во патувањето.Со голем капацитет, ова домашно милениче патна торба има голем внатрешен простор за чување храна за миленичиња, играчки и многу повеќе.Мултифункционален џебови и вграден во прилагодливи размавта да останат флексибилни и организираниот за полесно користење.Ова домашно милениче патување поставите обезбедува вас и вашето домашно милениче со најдобрите и најзгодно отворено искуства од патувања.