SLZFLSSHPK Молчи Ѕиден Часовник Канцеларија Ѕиден Часовник Метал Ѕиден Часовник го исклучите Креативни Декоративен Часовник Дневна Соба Ѕиден Часовник Ковано Железо ?
  • Ново

SLZFLSSHPK Молчи Ѕиден Часовник Канцеларија Ѕиден Часовник Метал Ѕиден Часовник го исклучите Креативни Декоративен

DEN 2308.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★Стил е стабилна и дарежлив, текстурата е длабоко и елегантни, занает е исклучителна и врвен, стилот е различен, вкусот е неповторлив. ★ Рачно изработени, внимателно да се користат материјали, се обрне внимание на секој детал на стоката, инкџет процес. ★ Алуминиум метал совети, трајни, исто така, се обработуваат на ист начин, и самиот производ одразува едни со други. ★Молчи спорт, заштеда на енергија и заштита на животната средина, мир на умот, заштеда на енергија, ниска употреба на јаглерод, загадувањето бесплатни долговечност јадро. ★ [Батерија : Само еден AA5 цинк-јаглерод батерија (не се вклучени) (алкални или батерија може да влијае на точноста на часовникот живот и време).Бренд : SLZFLSSHPKProduct Категорија : Ѕид clock Style : Fashion Appearance : Round Applicable места : студија, јавно место, канцеларија, спална соба, дневна соба, кујна, bathroom Display тип : покажувачот + number Special карактеристики : декорација, 24-час indication Power тип : Батерија (не се вклучени)Движење тип : убедливо movement Size : 50cm 60cm Shell материјал : metal Dial материјал : metal Color : 50cm, 60cm● Опис на Сликата : во Зависност од снимањето, светлина, агол, екранот, и сл., може да има некои боја разлика.● По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.