DIAOD Квадратни Туш Кат Потрошувачка (10 x 10 x 5cm) Анти-Мирис на Подот Мозоци - Бакар Туш Потрошувачка за Бања Туш кабина Тоалет Перење Градина Отворено
  • Ново

DIAOD Квадратни Туш Кат Потрошувачка (10 x 10 x 5cm) Анти-Мирис на Подот Мозоци - Бакар Туш Потрошувачка за

DEN 3007.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★Модерен Дизајн : Ова оркестарот на мозоци комплет доаѓа со убава завршница, со цел да се надополни изгледот на нови или постоечки оркестарот, лесно да се инсталира. ★Направен од висок квалитет на бакар, со голема сила, не е лесно да се деформира, висока густина, стабилна структура, трајни, анти-корозија, нема рѓа. ★Површината е задебелена, текстурата е во ред, мазна и брус-слободна, спречување на одење, повреда на нозете, убава и издржливи. ★Точност филтер кој спречува губење и остатоци од внесување на downpipe, спречува затнување. ★Нашиот кат канализација функција голем дренажа дизајн кој овозможува добар дренажа, капакот е монтажни, ефикасно спречување на губење на остатоци и се допаѓа од внесување на цевка и предизвикува затнување.Горниот капак е пренослив и се дизајнирани да ја прифати вашата плочка за да создаде речиси невидливи изгледа на туш кабина кат.Го скрши капакот и одговара на плочка на тоа.Може да се користат во кујна, купатило, гаража, подрум и тоалет итн.Пакетот вклучува : 1 x Кат drain Floor мозоци големина : површина : 10 x 10cminstallation длабочина : 5cmdrain цевка со дијаметар : 5cm.