ECSWP Количка за Валкани Алишта Кошница Голема Забавува Расклопна Облека Играчка Кошница Бања Валкана Облека Организатор Бебе Деца Играчки Кофа
  • Ново

ECSWP Количка за Валкани Алишта Кошница Голема Забавува Расклопна Облека Играчка Кошница Бања Валкана Облека

DEN 3000.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производ : Памук, лен складирање торба / валкани перење кошница.Големина : 33 * 37 * 50cm.Материјал : памук и лен.Карактеристики : здравје и заштита на животната средина, водоотпорен и влага-доказ, издржливи и трајни.На елегантен и едноставен изглед обезбедува природна и стилски естетски ефект, кои може беспрекорно да соработува со околните декорација.Функција : Folding Material : Cotton Style : Ретро и Носталгични/Стари Furniture Packaging : 1x валканите алишта basket Tip : големината се мери во вистински објекти, бидејќи мерење метод е различна, може да биде грешка на 1-3cm100% сосема нов.пакување листа : 1* чување кошница.