ZBQLKM Помине Вакуум Прашина Колектор, 2 во 1 Мултифункционален Ноктите Полирање и Правосмукалка Машина, Ноктите Прашина Колектор со LED Светло & Стигнале всисната, Идеа
  • Ново

ZBQLKM Помине Вакуум Прашина Колектор, 2 во 1 Мултифункционален Ноктите Полирање и Правосмукалка Машина, Ноктите

DEN 396.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Елегантна и пренослив дизајн : висока густина алуминиум легура тело, со анти-лизга површински третман, со нула-отпорни, анти-капка, и анти-капка функции.Молив-во облик на појавата на рачка прави луѓето да се чувствуваат удобно, силни, и лесен дизајн го прави лесен за употреба и многу погоден за патување.Лесен за користење : ноктите нокти вежба има контрола на брзината копчето од 35000 RPM, што го прави ова електрична нокти датотека за полесно и побезбедно да полски на вашите нокти.Подобрување на производот перформанси : high-tech брзина лого и подобрување на внатрешните моторни направи удирање машина стабилен квалитет, ниско ниво на звук, и мали вибрации во текот на нокти.Голем алуминиум тело да може ефективно да прахосвам топлина и да го продолжи работното време.Мулти-функција : Електрични помине вежба, со 6 различни вежба бита, што се користи за нокти скратување, поднесување, обликување и полирање, и отстранување на рожницата, cuticle, calluses и пченка.Ноктите салон : Лесни пенкало форма и компактен дизајн го прават тоа лесно да се носат и да работат.Можете да го земете со вас, само да се стави тоа во вашата чанта, куфер, итн.Ова е вашиот мобилен нокти салон, совршен за патување или семејна употреба.На ZBQLKM бренд е основан во 2019 и официјално ќе почнат да ги продаваат на e-commerce платформи во 2020 година. Нашиот бренд има воспоставено заемно корисни и заемно корисни долгорочни кооперативни односи со клиенти врз основа на својата извонредна сила и висок квалитет на услуга на клиентите, и има акумулирано многу пофалби од купувачите.Ноктите прашина колектор машина може да се користи за чистење на ноктите прашина произведени од страна на отстранување на гел лак, поли помине гел, потопување во прав, на доградба на акрилни нокти, ноктите проширување, гел ноктите, кристално нокти, итн.Спецификација : Име : Ноктите Полирање и Правосмукалка Machine Power : 60 Wcolour : White Material : ABSWeight со пакување : 1910g Voltage : 110 V-240 VSpeed на мелење машина : 35000rmp Product големина : W260×H238×D210mm Packing листата : Ноктите Прашина Колектор * 1 Thank за соработување со нас.Ние продаваме производи со почит.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.

Name:
Nail Polishing and Vacuuming Machine
Power:
60W
colour:
White
Material:
ABS
Weight with packaging:
1910g
Voltage:
110V-240V
Speed of grinding machine:
35000rmp
Product size:
W260×H238×D210mm
Packing list:
Nail Dust Collector * 1 :
Thank you for cooperating with us. We sell products sincerely. If you have any questions, please contact us in time. We will solve it for you within 24 hours. :