HJZHBSX Перење Кошница Количка, Хотел, Ресторан Лен Количка, Професионално Чистење Количка - Големи Тешки Перење Забавува Sorter Количка на Тркала за Комерцијални/Пералн?
  • Ново

HJZHBSX Перење Кошница Количка, Хотел, Ресторан Лен Количка, Професионално Чистење Количка - Големи Тешки Перење

DEN 916.08

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

39 инчен=1cm)2.● Пакет се Вклучени : 1 x Перење Количка● Услуги на Клиентите : - Ако имате било каков проблем со вашиот ред, само пратете ни порака. ✅ Мулти-Цел Количка : Оваа количка е дизајниран за да се справи со многу различни задачи. ✅ Услуги на клиентите : Тоа трае само околу 9 до 15 работни дена за пратката да биде донесено. ✅ Возен Дизајн : 4 тркалање тркала овозможи на перење sorter за лесно движење од една област на куќа во друга, како перална, бања, спална соба и дневна соба.* Лесно собранието без потребни алатки. Може да се мијат крпа на температура од 40°C.● Карактеристики на производот : * Здрав метална рамка, анти- ' рѓа и потрајни* Најлесен начин да го чува сите валкани крпи или облека за чистење.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања поврзани со вашата нарачка.Замена или рефундирање на ветил. Можеби има некои од 1-2cm грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.* Универзална молчи тркала, не се лизга и носат-отпорни. Ве молиме да се стави на сосема нов производ на место со убави вентилација за ослободување мирис пред да го користите.Тоа ќе работи совршено во вашиот дом како што перење количка или за сите други потреби кои што би можеле да имаат. ✅ Голем Капацитет : Вкупно Димензија - 90×65×85cm(35.✅ Здрав Метална Рамка : Високо отпорна нерѓосувачки челик изградба и пет crossbars по основа за дополнителна стабилност и издржливост; На перење торба е утврден од страна на телевизија тока, која може да се отстрани и да се исчистени.Ова е мулти-цел количка која е одлична за многу задачи.Ние ќе замена или рефундирање на вашите купување без да се расправаме!.Бизнис, ќе љубов оваа количка, како што е корисно за хотели и ресторани, салони, магацини, продавници, и гаражи!✿ Перење Забавува Sorter Количка - Совршена комбинација на функционалноста, изгледа одлично во секој агол на собата, дома, хотел е совршен избор!● Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки steel Fabric : Оксфорд fabric Size : 90 × 65 × 85cm Product Тежина : 22 lbs (10 kg)Макс. Боите може малку да се разликуваат поради пука светла и на различни монитори и екрани, ве молиме обратете се на предмети примени.- Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро!● Совети : 1.