KANCA-ФК-250 Капка-Фалсификувани C-Стеги за Машини, Занаети, Метални Работи и Модел за Градење ,10 ИНЧЕН Отворање, 3.5 ИНЧЕН Грлото Длабочина, Сина Боја
  • Ново

KANCA-ФК-250 Капка-Фалсификувани C-Стеги за Машини, Занаети, Метални Работи и Модел за Градење ,10 ИНЧЕН Отворање,

DEN 1257.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЛЕСЕН, БЕЗБЕДЕН ЗАФАТ : Разноврсна менгеме обезбедува делови за собранието, за прицврстување, лепење, и заварување во дрво, металугрија, и автомобилската апликации.Сакате вашето дрво алатки и прибор да биде едноставна, сигурна и моќна, и нашите C Стеги одговара на сметка.ОБЛОЖЕНИ ПОВРШИНАТА : се Откажат - фалсификувани и топлина третираат за максимална сила и поголема цврстина.Изградба штити вашите прстиња од влага, спречување на ' рѓа и корозија од оштетување на вашиот стеги.ИЗДРЖЛИВОСТ : Трајни капка-кован челик изградба.ФЛЕКСИБИЛНИ ВИЛИЦИ : KANCA е фалсификувани стеги се одлични стеги; Дрво е бриз со овие стеги, кои овозможуваат прецизни chiseling, машински или поврзување; Нашите C Менгеме, исто така, функционира како одлична метал менгеме алатки за прецизно заварување задачи.Основна АЛАТКА : Сигурен C-стеги се на некои од најпознатите основните и важни алатки во секој столар или заварчик е алатка за полнење; Не трошете време со инфериорни стеги.