WKK-PB 8 Режими LED Светла Отворено String Светла Самовила Светла Ниско-Напонски String Светла Божиќ Декорација Светла IP44 Водоотпорен Контролер Контрола (Боја : Боја, Големин?
  • Ново

WKK-PB 8 Режими LED Светла Отворено String Светла Самовила Светла Ниско-Напонски String Светла Божиќ Декорација

DEN 1188.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

8 осветлување начини : постојана светлина, брановидна промени, континуирана промена, треперење промени, бавно флеш промена, промена на осветленоста, сон промени, брзо флеш промени.Можете да ги користите контролер за да го одберете осветлување режим, кој е погоден за вас да се создаде романтична живот.Украсете со светла : да се создаде различни атмосфери за вашата градина, тераса, на тревникот, тремот, портата, дворот итн.IP44 Водоотпорен Оценка : водоотпорен На оценка на жици и LED светлата е IP44, која може да се користи на отворено или во затворен простор, но на контролорот не е.Што треба да се направи одредена заштита или чувајте го подалеку од водата.Материјал : ПВЦ пластични материјали, н.н LED светилка монистра, ниска моќност и висока ефикасност, долг животен век.Применливи сценарија : Многу погодна за внатрешна и надворешна декорација, погоден за повеќето места, како што се соби, тераси, тремови, пергола, и широко се користи во партии, Божиќ, прослави, кампување и многу други прилики.Совршена декорација и подобро performance The бајка осветлување дизајн на ѕвезденото небо има 8 прекрасно осветлување начини : постојана светлина, брановидна промени, континуирана промена, треперење промени, бавно флеш промена, промена на осветленоста, сон промени, брзо флеш промени.Со водоотпорен функција, самовила светлата дури и може да се работи во дождливите денови.Производ specifications Color : розова, топло бела, бела, боја, сина, purple Number на светла : 200 LED, 300 LED, 500 LED, 800 LED, 1000 LEDTotal должина : 20 милиони, 30m, 50m, 100m Power набавка : plug-in тип (со контролер)Влезен напон : 220 (V)Светлосен флукс : 12 (LM)[Страсни Услуга] : Не грижете се за нашиот квалитет!Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе ви обезбедиме со пријатна услуга.