Clipper Чувари Сечење Водичи со Метален Клип на Компатибилен со Wahl Clippers -Прилог #3171-500 1/8 на 1,Замена на Косата Водичи Чешли Поставување Одговара за Повеќето Полна Големи
  • Ново

Clipper Чувари Сечење Водичи со Метален Клип на Компатибилен со Wahl Clippers -Прилог 3171-500 1/8 на 1,Замена

DEN 383.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

10 Боја И 10 Должина по желба : да ви го намали било која должина на косата лесно на вашето лице,Тие вклучуваат 1/16", 1/8", 3/16", ¼", 3/8", ½", 5/8", ¾", 7/8" и 1".Прилагодување Модел : Сечење Водичи, Водич чешли е дизајниран за Повеќе модели повеќето Коса Clippers, Премија Сечење Водичи ќе ги собере сите полна големина clipper ножеви.Лесен за Користење : Со Метален Клип за Сечење На Водичи е точно прилагоден и мери, Совршено се вклопуваат лесно да се прибере и на полетување.Лесен за употреба,брзо и ефикасно.Овие clipper штитници за коса clipper се sturdily изградени, лесно да се прибере и полетување, со голема големина clipper чешли, може да се задржи за јачина на врвот, уживаат мазна и заштеда на време заврши дека и вие и вашиот клиент ќе го цениме.Професионални 10pcs коса за сечење clipper водичи, специјално дизајнирани да ја испорача остри перформанси дека експерти на побарувачката.Ќе добиете 8 clipper прилози, секоја доаѓа со различна должина.