Црна Буква Фах,3 Ниво Канцеларија Поднесување Коцки Носителот,A4 Документ Буква на Хартија Жица Mesh Складирање Организатор,29.435.427.3 cm
  • Ново

Црна Буква Фах,3 Ниво Канцеларија Поднесување Коцки Носителот,A4 Документ Буква на Хартија Жица Mesh Складирање

DEN 324.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 ниво се повлече коцки од добро обмислен димензии што ќе го задржи на работи што треба организирани, во рака, додека престојуваат надвор од вашиот начин.Лесно да се соберат и лесен за употреба.Тоа не заземаат премногу контра простор и е доста дискретен.Чувајте ги вашите маса организирана и се чисти.Фиоката може да се лизна и се повлече во текот на шини за брз пристап до документите.Погоден за канцеларија, дома и на училиште.Направени на глоба мрежа на мрежа дизајн, што совршено се вклопува со секоја маса.Канцелариски материјали, метални железо мрежа, три-слој датотека фах, поднесе носителот, withdrawable податоци багажник, мулти-слој десктоп organizer Style : 3-Tier No повеќе трудови кружи околу вашата канцеларија!Оваа 3 тиер мрежа "повлече фах" desktop организатор, ќе ви помогне да ги задржи вашата канцеларија и десктоп уредни и организирани.Направени од издржлив отпорен на гребење челик жица mesh со засилен метална рамка.Производ specifications Product Категории : Буква фах/File tray Material : metal Colour : Black Size : 29.4*35.4*27.3 cm Care инструкции : Ги чисти со мека крпа навлажнета со вода и благ детергент.Информацијата за околината на : Производ материјали можат да се рециклираат.Пакет содржина● 1 метал буква фах (вклучувајќи монтажа материјали)● не содржат други декоративни елементи (како што се книги, канцелариски канцелариски материјал, и сл.)Производ големина е вистинската мерка големина, може да биде грешка на 0.2 cm After поставување на цел, ние ќе брод тоа како е можно поскоро во рок од 1-2 дена.Ви посакувам среќен шопинг и среќни секој ден!Ние имаме многу слични популарни производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ви каже уникатен стил и специјални производи.Ако ви требаат повеќе стилови, ве молиме кликнете на нашите други производи да се најдат на стил ви се допаѓа.