Матрицата Колекции Модел Код: АА - Цената е за 1 Комплет (дел# K07082)
  • Ново

Матрицата Колекции Модел Код: АА - Цената е за 1 Комплет (дел K07082)

DEN 4810.08

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Продажба Единица : МОЖЕ.Бренд : Krylon Индустриски.Трговско Име : Line-Up.Пакет Количина : 1 пакет по случај.Тип На Производ : Матрицата За Полнење.K07082 Модел Код : АА - Цената е за 1 Комплет (дел# K07082) Паркинг Матрицата Комплет Атлетски Терен Матрицата Комплет Оваа точка карактеристики : -Тип : Матрицата.Модел Код Модел Опис AAIncludes : Вклучува еден на секој : Задржани, Посетител, Без Паркинг (12 во.висок секоја) и Хендикеп (43 во.висок), Директно Стрела (8 x 20 in) и Криви Стрелка (8 x x x x 27 во) ABIncludes : Вклучува шест 32 во.висок броеви, 0 до 5.