2 Пакети Мотоцикл Тркала Затегнувачки Завртки Завртки Ореви Заклучување Подлошки за ГШ
  • Ново

2 Пакети Мотоцикл Тркала Затегнувачки Завртки Завртки Ореви Заклучување Подлошки за ГШ

DEN 460.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име На Производ : Затегнувачки Заклучување Со Завртки Сет За Миење; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 2 Пакети x Затегнувачки Заклучување со Завртки Сет за Миење; Школка во Боја : Сребрена на Ѕвонење,Темно Зелена.Погодни за : ГШ; Орев Големина : 15 x 5mm/ 0.6 x 0.2 инчи(D*H).Навој Дијаметар : 8mm/ 0.3 инчен; Заклучување на Миење : 83 x 23mm/ 3.3 x 0.9 инчи(L*W).Тема Големина : 18 x 39mm/0.7 1.5 x инчен(D*H).Одговара за ГШ мотор мотор.Идеален додаток за вашиот мотор задните тркала затегнувачки.Ова е не-ОЕМ производ.Додаток само!Пакет се вклучени : 2 Пакети x Затегнувачки Заклучување со Завртки Сет за Миење.