Дигитални USB Напојување Метар Тестери Тип C USB Тестер OLED Екран USB PD КК 2.0/3.0 Тестер на Напон Сегашниот Бран Двојна Тип-C Метар KM001(K001)
  • Ново

Дигитални USB Напојување Метар Тестери Тип C USB Тестер OLED Екран USB PD КК 2.0/3.0 Тестер на Напон Сегашниот

DEN 335.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ве молиме потврдете дали производот е погоден за вашата опрема пред да нарачате, ви посакувам среќен живот.Забелешка : За детални параметри на производот, се однесуваат на инструкции.Линија доказ оцени : Поддршка Присутен податоци : 2560x5 група 512 KBIT меморија Големина : 6.0 Тест Душкаат : Поддршка Моќ Испорака Тест Душкаат : Поддршка Типичен интерфејс контакт доказ : ТИП-C до TYPE-C 28m ohm/TYPE-за да го ТИП-а 30m ohm.Се обезбеди точност на струја, но, исто така, се интегрира типичен температура лебдат на 20ppm,моќност од 3 W висок квалитет на земање на отпорник, високо-квалитетни OLED дисплеи refresh до 50 пати во секунда.Оваа надградена USB Тип C тестер може да се открие healthyty и максимално го заштити апарати од оштетување.43 во (KM001 pro верзија) 5.Се обезбеди точност на струја, но, исто така, се интегрира типичен температура лебдат на 20ppm,моќност од 3 W висок квалитет на земање на отпорник, високо-квалитетни OLED дисплеи refresh до 50 пати во секунда.Тоа, исто така, може да се примени за да се тестираат друг вид C уреди, како што се Samsung Галакси S9 Плус, Google Chrome Book Pixel, One Plus, Hua Wei P9, и др.Тоа ќе се намали исклучи излез автоматски и аларм со звук, а тоа ќе го спаси податоци кога исклучете одеднаш.【Висок Квалитет】 Дигитални USB Напојување Метар Тестери KM001 е adoped на висок квалитет на материјалите, исклучителна изработка, долг животен век, доаѓа со OLED екран со резолуција од 128x64, На предниот панел со црни стаклени влакна позлатени,четири агли на употреба на потопување злато дупка фиксни, изгледот и големината на USB табела е не се разликува од обичните еден, корисниците наскоро ќе биде во можност да започнете.Тип : KM001, KM001 C (Изборен) KM001pro ( 6 интерфејси) : 2 USB, 2 тип-c, микро и се СОКРИ KM001 C(3 интерфејси) : 2 тип-в ,1 КРИЕШЕ PD2.02%, температура лебдат за 10ppm напон и струја ADC посветен чип. 【Висок Квалитет】 Дигитални USB Напојување Метар Тестери KM001 е adoped на висок квалитет на материјалите, исклучителна изработка, долг животен век, доаѓа со OLED екран со резолуција од 128x64, На предниот панел со црни стаклени влакна позлатени,четири агли на употреба на потопување злато дупка фиксни, изгледот и големината на USB табела е не се разликува од обичните еден, корисниците наскоро ќе биде во можност да започнете.Ве молиме потврдете дали производот е погоден за вашата опрема пред да нарачате, ви посакувам среќен живот. 【Професионални healthyty Guard】 Опремен со текот-напон заштита, во текот тековната заштита, под-напон заштита, ниска енергија за заштита и алармен систем.