5/32X.50-.62 Големи Прирабница од не ' Рѓосувачки Челик Занитвам со Челик Mandrel (Пакет Количина 3,000) П.Н.Е.-SSDS510L од Shorpioen
  • Ново

5/32X.50-.62 Големи Прирабница од не ' Рѓосувачки Челик Занитвам со Челик Mandrel (Пакет Количина 3,000) П.Н.Е.-SSDS510L

DEN 1250.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Голем страната заковки се приоритетни каде екстра кршливи или меки материјали се собраа на цврста површина.Нерѓосувачки заковки им понуди на двете отпорност на корозија како и висок стриже и затегнувачка вредности.Нерѓосувачки занитвам тело/челик mandrel комбинација е обично поефтини од сите нерѓосувачки занитвам.Занитвам Тело : 300 серија не ' рѓосувачки.Mandrel : Јаглероден челик.СЛИКИТЕ СЕ НА ПРЕТСТАВНИК НА ОБЈЕКТОТ, НО НЕ НА ВИСТИНСКИОТ ОБЈЕКТ.Производ димензии, заврши, раководител ознаки, нишка должина, печат форма или фалсификување форма, итн., може да се разликуваат од тие на сликата.Производите се гарантира да се исполнат спецификациите на кои тие се произведени.Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.Голем страната заковки се приоритетни каде екстра кршливи или меки материјали се собраа на цврста површина.Нерѓосувачки заковки им понуди на двете отпорност на корозија како и висок стриже и затегнувачка вредности.Нерѓосувачки занитвам тело/челик mandrel комбинација е обично поефтини од сите нерѓосувачки занитвам.Занитвам Тело : 300 серија не ' рѓосувачки.Mandrel : Јаглероден челик.