Микро 100 СМ-625-4120 Вежба/Крај Милиони, 120° Точка Агол, 5/8 Машина Кол, 1-1/4 LOC, 4 Fl, 5/8 месо тело Кол, 3-1/2 OAL, Соголени
  • Ново

Микро 100 СМ-625-4120 Вежба/Крај Милиони, 120° Точка Агол, 5/8 Машина Кол, 1-1/4 LOC, 4 Fl, 5/8 месо тело Кол,

DEN 2607.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајниран за chamfering, мелничката, и некои забележување на т.н " апликации. 2 flute дизајн ефективна во забележување на т.н " и дупчење апликации.Al Ti N слој опција за додавање подмачкување и зголемена отпорност на абење во тешко-да-машински материјали. 30° хеликс.Солидна карбид.