Партнери Бренд PMARSHELEC Марш TD2100 Електрични Хартија за Џвакање Лента Фармацевт, Црна
  • Ново

Партнери Бренд PMARSHELEC Марш TD2100 Електрични Хартија за Џвакање Лента Фармацевт, Црна

DEN 715.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Програмабилни, запечатени тактилни нумеричката тастатура со Дигитални LCD дисплеј овозможува 5to се 99 Tape должини да се издаваат.Тешки-должност, Апекс дизајн, гилотина стил, од не ' рѓосувачки челик машина овозможува брза, двојна предност лента за сечење.Built-in, сите метални прилагодлива лента водичи одржува лента се Тркалаат за непречено лента проток.Широка патека Уретан горна/долна се хранат ролки прави лента хранење тивко и точни.Екстра големи 70 унца шише за вода е најголема во индустријата.