Sonic Индуктивен Батерија Електрична Четка за заби со Дополнителна Четка Главата,3 Нивоа на Сила, 5 Работни Модови, 800mA Литиум Батерија, IPX8,Панда (Сина)
  • Ново

Sonic Индуктивен Батерија Електрична Четка за заби со Дополнителна Четка Главата,3 Нивоа на Сила, 5 Работни

DEN 1079.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

☪ Обезбедува стручно-ниво чисти со отстранување до 10 пати повеќе плакета vs прирачник четка за заби. ☪ Го персонализирате вашиот четкање со 3 intensities и 4 режими : Чиста, Бела+, Заболување на Здравјето и Deep Clean+. ☪ Една 5 часа целосно наполнет последните 60 дена од денот на нормална употреба (2 пати дневно). ☪ IPX8 водоотпорен да се користи во бања и туш. ☪ Сертификација : CE, FCC, MSDS, ROHS, ФДУ.Опис : 5 ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ЧЕТКАЊЕ НАЧИНИ : Чистење/грижи/масажа/грижи/белење, така што можете да изберете различни начини во зависност од вашите преференци и стоматолог препораки. 1 Замена четка глави, "W" облик дизајн : Доаѓа со 1 замена четка глави .На влакната се направени со DUPONT најлон, "W" облик дизајн за да одговараат на забите топографија за темелно чистење на непцата и тешко да се постигне места. 60 Дена батеријата, Безжично Полнење, IPX8 Водоотпорен : Една 5 часа целосно наполнет последните 60 дена од денот на нормална употреба (2 пати на ден), 800m A капацитетот на батеријата Ултра брза Безжична полнење.Исто така, IPX8 водоотпорен да се користи во бања и туш.КОНТАКТ со НАС на : пријавете вашата сметка > изберете "Вашите нарачки" > најдете цел ID > кликнете на "Контактирајте со продавачот".спецификација : Четка тип : Du Pont најлон жица Четка дијаметар : 0.152 mm Четка рачка материјал : ABS Батерија тип : Литиум батерија капацитет : 800m A Полнење метод : безжичните индукција полнење Напон : DC5 V Вибрации фреквенција : 38000 пати/мин Водоотпорен оценка : IPX8 Издржливост : 60 дена Сертификација : CE, FCC, MSDS, ROHS, ФДУ Производ големина : 30мм*30мм*185mm Вклучува : 1 Sonicare се справи со, 1 Безжични Полнење база, 2 четка главата Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm разликата се должи на рачно мерење.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Brush type:
DuPont nylon wire Brush diameter