RuPost Господар Рио/Housekeeper
  • Ново

RuPost Господар Рио/Housekeeper

DEN 2027.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите клучни носители се направени на руската направена еко-пријателски материјал.Сите материјали кои се рака-избрана од само најдобрите материјали!.Господар Рио / Housekeeper, ќе биде одличен подарок за вас и вашите најблиски.Клучни носители се многу погодни за организирање на копчето за складирање на едно место.Нашите клучни носители се удобен и лесен за монтирање, но ќе треба некои алатки за да се соберат на клучните носителот себе.Ние се гарантира висок квалитет на сите клучни носителот производи, бидејќи ние се направи на сите клучни носители на себе и вредност нашиот углед!Ние гарантираме целосна наплата ако не сте задоволни со квалитетот.Ние брод наредби директно од Русија, каде што се произведуваат секој клуч на носителот под строга контрола.Сопствени природни зелени безбедно производство од материјали.Ќе бидат задоволни и среќни со нашите клучни носителот!.Производителот : Господар Рио; Боја : златна; Декоративни елементи : печати; Место на примена : за дома; Планината тип : нема; Број на куки : 4 парчиња; Item Висина : 25см; Item длабочина : 6cm; Item Ширина : 30cm; Комплетен сет : housekeeper; Земја на потекло : Русија Ѕид клучни носители се добро решение, кои ги комбинира практични функционалноста и практичноста.Тоа ќе биде добредојден и соодветен подарок.Сомот боја може да се разликуваат. ??.