Номад 100-512768 4 Транс-FLO Злато AODD Пумпа, Нодуларен Железо со Прирабница и Порти
  • Ново

Номад 100-512768 4 Транс-FLO Злато AODD Пумпа, Нодуларен Железо со Прирабница и Порти

DEN 1509.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Капка во замена за Викинг® AODD пумпи на equivilent направи и големина.Кој ТРАНС FLO ЗЛАТО Воздух Дистрибутивниот Систем; едноставен, не-одолговлекување дизајн.ТРАНС FLO ЗЛАТО има патент диференцијални капа дизајн.Tracker™ вратило пломби се овозможи остри смени и квалитет за вклучување/исклучување на сигурност.Време е докажано дизајн кој е едноставен за одржување.Номад 100-512768 4" ТРАНС-FLO ЗЛАТО AODD Пумпа, Нодуларен Железо со Прирабница и Пристаништа .НОДУЛАРЕН ЖЕЛЕЗО МОДЕЛ . 4" МОДЕЛ .NT100/WWPB/СТП/СТП/СТП/FL .НОМАД, ниска цена, со висок квалитет на ТРАНС-FLO ЗЛАТО air управува двојно дијафрагмата пумпи.Директна замена за споредливи Wilden AODD Пумпа Модели .ТРАНС-FLO ЗЛАТО пумпи функција едноставна, време е докажано дизајн.Едноставно да се задржи со лесно достапни делови.Брза монтажа и време на испорака.ТРАНС-FLO ЗЛАТО Воздух-Дистрибутивниот Систем е не-одолговлекување дизајн, во согласност перформанси.НОМАД AODD пумпи, исто така, карактеристика Tracker Печати : НОМАД вратило о-прстен печати функција комерцијален дизајн создадени од шешељ во светот печат материјал специјалист.Ниска цена, отпорен на вода и лесно да се инсталира, на Тракерот Печат овозможува остри shift & квалитет за вклучување/исклучување на сигурност.