Demeras Полнење на Екранот Контролер Држачи за Ладење Стојат Стојат Вентилаторот за Ладење PS4 се Залагаме за PS4 Тенок ПРО
  • Ново

Demeras Полнење на Екранот Контролер Држачи за Ладење Стојат Стојат Вентилаторот за Ладење PS4 се Залагаме за

DEN 1175.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вертикална стојат има 3 фанови да им помогне подобро да се олесни циркулацијата на воздух, и подобро топлина дисипација.Мулти функционални застане за одржување конзола за игри и полнењето игра контролер за ТЕНОК ПРО.Може да се направи конзола и контролер стои вертикално, максимизирање на користење на просторот, а имајќи десктоп чисти.Направени од високо квалитетна ABS материјал, кој го прави тоа трајни, здрав и има долг животен век.Полнење стојат има екранот да ги пратите на батеријата ниво на игра контролер.Функција : 1. Полнење стојат има екранот да ги пратите на батеријата ниво на игра контролер.2. Вертикална стојат има 3 фанови да им помогне подобро да се олесни циркулацијата на воздух, и подобро топлина дисипација.3. Направени од високо квалитетна ABS материјал, кој го прави тоа трајни, здрав и има долг животен век.4. Мулти функционални застане за одржување конзола за игри и полнењето игра контролер за ТЕНОК ПРО.5. Може да се направи конзола и контролер стои вертикално, максимизирање на користење на просторот, а имајќи десктоп чисти.Спецификација : Предмет Тип : Конзола Фан Вертикална Stand Material : ABSColor : Black Weight : Прибл. 684.0 g/24.1 oz Fit за PS4 ТЕНОК ПРО Контролер и Console How да се користат : 1. Место на конзола и контролор на charger2. Поврзете го кабелот за податоци и напојување on Package Листа : 1 x Конзола Фан Вертикална Stand1 x Кабел за Податоци.